Značky

Divize lepidel a technologií společnosti Henkel nabízí špičková řešení v oblastech lepení, těsnění a povrchových povlaků po celém světě.

Naše široké portfolio produktů je rozděleno do pěti značek podle příbuzných technologií: LOCTITE, BONDERITE, TECHNOMELT, TEROSON a AQUENCE.


LOCTITE Značka LOCTITE společnosti Henkel je spolehlivou volbou v oblasti konstrukčních, vysoce výkonných lepidel, těsnicích prostředků a nátěrů. více….

BONDERITE Produkty značky BONDERITE od společnosti Henkel představují špičková řešení a technologie k úpravě povrchů, která dokáží poskytnout konkurenční výhodu napříč celým spektrem průmyslové výroby. více….

TECHNOMELT Značka TECHNOMELT společnosti Henkel je přední volbou v oblasti tavných lepidel, která jsou vytvořena tak, aby zákazníkům zajistila co nejlepší výsledky během výroby i u hotových produktů. více….


TEROSON Značka TEROSON společnosti Henkel je přední značkou pro lepení, utěsňování, natírání a zpevňování karoserií vozidel při jejich opravě a údržbě a take při průmyslové montáži. více….

AQUENCE Značka AQUENCE společnosti Henkel je značkou pro inovativní a udržitelné řešení lepidel na vodní bázi. více….


Společnost Henkel rozdělila svá průmyslová řešení do těchto pěti technologických značek: LOCTITE, BONDERITE, TECHNOMELT, TEROSON a AQUENCE.
Více informací o původním značení produktů naleznete níže.