Vytváříme konkurenční výhody

Jakožto vedoucí světová společnost v oboru lepidel, těsnících hmot a technologií pro povrchové úpravy v automobilovém průmyslu poskytujeme nespornou a vynikající kvalitu světové třídy v našich inovativních řešeních. Není divu, že technologii Henkel najdete uvnitř automobilů všech předních značek.

Zlepšujeme podnikání našich zákazníků v celém hodnotovém řetězci výroby automobilů. Díky našim produktům jsou vozidla tišší, lehčí a odolnější, přičemž nabízejí pohodlí, pevnost a bezpečnost. Pomocí našich technologií, jež jsou nejlepší ve své třídě, dosahují zákazníci cenově výhodných a ekologicky odpovědných procesů. Například díky nabídce lepidel pro automobily, jež se mohou nanášet přímo na povrch bez přípravy, lze ušetřit materiál i výrazně snížit náklady na práci.

Těchto výsledků dosahujeme tím, že úzce spolupracujeme se svými zákazníky. Mezi tyto zákazníky patří výrobci automobilů i dodavatelé, kteří mohou nabídnout inovativní technologie svým klientům. Předvídáme potřeby technologů a konstruktérů, s nimiž spolupracujeme tím, že jsme s nimi v kontaktu již od okamžiku vytváření koncepce. Naše řešení na míru sahají do všech klíčových oblastí výroby aut. A nakonec jsme vytvořili skutečné inovace s jasnou konkurenční výhodou pro naše zákazníky.


Udržitelný rozvoj Snižování nákladů
SustainabilityCost Reduction

Snižování hmotnosti Elektromobilita Bezpečnost a pohodlí
LightweightingElectro MobilitySafety and Comfort