Udělej si sám

Již více než 75 let je název Henkel synonymem inovace, prvotřídní kvality a nejvyšší úrovně odborných znalostí v oblasti lepidel nejen pro řemeslníky, ale i pro domácí kutily, příležitostné opraváře, chataře, chalupáře, atd.  Po celém světe lze nalézt přední značkové výrobky firmy Henkel, které se v daných kategoriích a oblastech těší vysoké popularitě a důvěře. Naše produkty se řídí společným mottem: Henkel vám usnadní život.

Naše značky

Metylan 

Značka Metylan byla založena v roce 1953 v Německu a označovala praktický přípravek na lepení tapet na bázi prášku, určený pro profesionální uživatele: Metylan Leim.

  Více
Pattex 

Pattex je nejsilnější značkou lepidel se snadnou a pohodlnou aplikací a profesionální kvalitou, určená pro domácí i profesionální použití, montážní lepení a opravy.

  Více

Ponal 

Ponal – jednička na trhu v oblasti systémového řešení lepidel pro truhláře, která nabízí ucelené portfolio lepidel a spojovacích prostředků na dřevo především pro profesionální uživatele, ale i pro domácí kutily.

  Více
Chemoprén 

Chemoprén, jedna z nejznámějších českých značek kontaktních lepidel z portfolia firmy Henkel ČR,  se již deset let vyrábí bez toluenu. Před deseti lety byl Henkel doslova „průkopníkem” při odstranění toluenu z receptur lepidel značky Chemoprén.

  Více